Wirtualny spacer…

Dzisiejszy świat pędzi coraz bardziej, ciągle ulega ewolucji a może nawet rewolucji. Chcemy mieć coraz większy zasięg multimedialny siedząc na kanapie w domowych kapciach. Z tego względu genialnym urządzeniem są wirtualne wycieczki czyli multimedialne prezentacje przygotowane na bazie panoramicznych zdjęć.

Daje ono ogromne możliwości. Po pierwsze jest świetnym narzędziem promocji lokalnej firmy, kurortu czy jakiegokolwiek miejsca wartego pokazania. Po drugie każdy odbiorca może w idealny sposób zaplanować wakacje, zwiedzić np. hotel czy sprawdzić za pomocą internetu każde nowe miejsce do którego się wybieramy. Nie musimy już podróżować palcem po mapie a możemy się poczuć jakbyśmy byli na miejscu. Oczywiście zastosowanie ma do wszelkich miejsc, budynków czy otwartych terenów. Jest to narzędzie, które najszybciej dociera do odbiorcy.

W celu przykładowej prezentacji przygotowaliśmy panoramę miejsca, które jest nam bliskie a jednocześnie warte odwiedzenia. Pod względem natury i spokoju, sportu a także pod kątem historycznym. Sądzę, że każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Jest to XIV wieczne Opactwo Cystersów. Oczywiście jest to przykładowa kombinacja zdjęć. Możemy dowolnie wybierać miejsca warte pokazania, ilość panoram oraz zdjęć do połączenia. Co więcej możemy przygotować panoramy 360 stopni zarówno z ziemi jak i z powietrza. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Pozdrawiamy,
Zespół Flydron

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *