ŚLUB Z DRONA

Ślub z drona – sposób na fantastyczną pamiątkę dla młodej pary

Z bezzałogowymi statkami powietrznymi jest tak, jak z kawą rozpuszczalną. Choć powstały dla wojska, to my – cywilne- nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Jedną z takich sytuacji jest ślub. Z drona można filmować uroczystość, pokazując sa z zupełnie innej perspektywy niż zwykle. Ujęcia z lotu ptaka na pewno uatrakcyjnią relację z tego wyjątkowego dnia. Ślub z drona warto filmować przede wszystkim w sytuacji, gdy duża część uroczystości odbywa się w plenerze. To właśnie ujęcia plenerowe najpiękniej wypadają filmowane z powietrza. Klasyczne sceny kręcone z drona to przede wszystkim wyjście młodej pary z kościoła, goście obsypujący nowożeńców ryżem, czy też rytuał wypuszczania w powietrze gołębi bądź kolorowych motyli – ślub z drona pokazany to zupełnie nowe ujęcie tych wyjątkowo malowniczych sytuacji.

Ślub z drona – pomysł na prezent dla młodej pary

Usługę filmowania ślubu dronem można też wykupić jako prezent dla nowożeńców. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy pewni, iż sami nie zamówili drona do wykonania reportażu ze ślubu i wesela. Jeśli jednak nie wpadli na ten pomysł, z pewnością zrobimy im ogromną przyjemność fundując taką niespodziankę. Zdjęcia wykonane z lotu ptaka zapewniają niebanalne ujęcia ślubne, zupełnie inne niż te, jakie wykona tradycyjny fotograf lub kamerzysta. Dron latający nad miejscem, gdzie odbywa się ślub i wesele to też dodatkowa atrakcja dla gości.

Gdy planujemy podarować młodej parze usługę filmowania ślubu i wesela dronem, zadbajmy też o atrakcje, które szczególnie dobrze wyglądają na ujęciach z powietrza, na przykład puszczanie przez gości baniek mydlanych.

Film ze ślubu nakręcony dronem to wspaniała pamiątka dla młodej pary. W dodatku jest to film interesujący, w przeciwieństwie do klasycznych materiałów ślubnych, które – trzeba to przyznać niechętnie są później oglądane. Ujęcia z lotu ptaka na pewno zaciekawią, nie tylko nowożeńców, ale i gości weselnych.