DOKUMENTACJE TECHNICZNE

Panorama 360 stopni – niebanalna reklama Twojej firmy

Panorama 360 stopni to sposób na to, by trójwymiarową rzeczywistość wiernie przenieść na ekran komputera. Możliwość stworzenia panoramy sferycznej, która pokaże całokształt przestrzeni to zupełnie nowe możliwości reklamy Państwa działalności. Dla naszych klientów przygotowujemy trójwymiarowe animacje na podstawie materiałów uzyskany przy pomocy dronów. Filmowanie powietrza pozwala nam stworzyć panoramy z nawet najtrudniej dostępnym miejsc.

Oferujemy naszym klientom niezwykłą możliwość stworzenia nowoczesnej reklamy. Rozwiązania takie jak panorama 360 stopni dedykowane są przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność na rozległym terenie. Ujęcia panoramiczne pozwolą pokazać w pełni atrakcje kompleksu wypoczynkowego, parku rozrywki czy pola golfowego. Takie wizualizacja pozwalają zupełnie inaczej pokazać swoją ofertę, niż ma to miejsc w przypadku klasycznych animacji.

Naszymi panoramami wspieramy też w promocji miasta i regiony, bo ujęcia z powietrza pozwalają w pełni pokazać ich krajobrazy.

Panorama 360 stopni to także oferta dla telewizji. Panoramy wykonywane z powietrza to zupełnie nowa jakość w przekazie telewizyjnym. Drony sprawdzają się szczególnie przy relacjonowaniu wydarzeń masowych organizowanych na dużym lub trudnodostępnym terenie. Dzięki panoramom relacja np. z wyścigu kolarskiego albo z festiwalu muzycznego będzie znacznie atrakcyjniejsza i pełniejsza. Ujęcia wykonywane z dronów sprawiają, że relacja zyskuje na dynamice, a przekaz staje się wieloaspektowy.

Nasze panoramy 360 stopni mogą też posłużyć do zaprojektowania i wykonania wirtualnego spaceru.

Panorama 360 to – dosłownie i w przenośni- zupełnie nowa perspektywa pokazywania rzeczywistości, więc warto korzystać z możliwości, jakie oferują drony.

To co wyróżnia naszą firmę to wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny. Z naszymi dronami możemy podjąć się nawet najtrudniejszego zadania fotograficznego i filmowego. Jesteśmy też otwarci na nietypowe pomysły klientów.