O NAS

FLYDRON.PL Witamy w świecie Flydron.
Świecie podniebnych lotów, wielowymiarowych wizji, w których ogranicza nas i Państwa tylko wyobraźnia.
Dzięki najnowszej technologii lotów bezzałogowych (filmowanie dronem), możemy oglądać rzeczy, których normalnie wzrok nie dosięga. Fundament naszej firmy stanowią doświadczeni, wykwalifikowani piloci dronów, którzy ciągle pracują nad swoimi umiejętnościami, podnosząc jakość Państwa nagrań.

To, co nas wyróżnia to na pewno precyzja i dokładność. Staramy się dbać o każdy szczegół, który może okazać się kluczowy dla pełnego zadowolenia naszych klientów. Nic nas nie ogranicza, jesteśmy w stanie pokonać wiele kilometrów, by uzyskać ten jeden kadr. Chcemy, by wirtualny spacer, którego doświadczają nasi klienci, był dla nich jak najbardziej realistycznym przeżyciem. Możemy to osiągnąć przy pomocy technologii panorama 360, która pozwala na uchwycenie całości krajobrazu. Każda podróż przynosi nowe doświadczenia, a także naukę, a my bardzo chętnie sięgamy po tę wiedzę. Ważna jest dla nas zarówno artystyczna wizja, jak i pełen profesjonalizm wykonania, który osiągamy dzięki znajomości najnowszych technologii. Jesteśmy gotowi na nawet najbardziej niestandardowe wyzwania, to właśnie dla nich stworzyliśmy naszą firmę.

Zdjęcia i filmy z powietrza

Niepowtarzalne ujęcia najbardziej niedostępnych miejsc a także najbardziej wyjątkowych chwil.

Reklama i promocja

Najlepszy materiał do wypromowania Twojej firmy czy przedsięwzięcia.

Sport i rekreacja

Jesteśmy tam gdzie padają rekordy, gdzie sport i zawody to przyjemność.

Transmisje na żywo

Pokażemy wszystko co dzieje w każdym miejscu w Polsce na żywo w jakości HD.

Koncerty, eventy, teledyski

Profesjonalne prezentacje największych i tych mniejszych widowisk artystycznych w Polsce.

Śluby i wesela

Najpiękniejsze i niezapomniane chwile uwiecznione w szczególny sposób.

Dokumentacje techniczne

By Twoja praca stała się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Kontrole

Codzienna kontrola przebiegu i postępu w pracach budowlanych, drogowych, elektrowni wiatrowych

Geodezja

Najlepsza jakoś map ortofotometrycznych.

Panoramy sferyczne 360 stopni

By widzieć więcej i w pełni. Wirtualne wycieczki z ziemi i z powietrza.

Drony z kamerą termowizyjną

Inspekcję paneli fotowoltaicznych, dachów, rurociągów, linii wysokiego napięcia.

Inne

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby.

By móc budować podniebny świat oczami Flydron, nasi piloci pracują na najlepszej jakości sprzęcie do lotów bezzałogowych firmy Dji, która jest światowym liderem w dziedzinie dronów. Bo jak pracować to oczywiście z najlepszymi.

Nasze koptery są w pełni profesjonalne i przygotowane na wszelkie warunki pracy. Są to maszyny najwyższej jakości, które dzięki swojej konstrukcji zapewniają najwyższą stabilność lotu. Nasze kamery nagrywają w jakości 4k co daje piękną jakość obrazu. Oczywiście dostępne są również takie opcje jak slow motion czy transmisje na żywo.

Nasi piloci posiadają niezbędne uprawnienia do pilotowania zdalnie sterowanych platform UAV wydanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Wszelkie loty są objęte ubezpieczeniem. Wykonywane są z należytą starannością aby osobom będącym w zasięgu pracy drona a także sama maszyna, nie uległy uszkodzeniu.

Stopień trudności a także pomysłowość Państwa projektów jest dla nas bardzo trudna do zamieszczenia w sztywny cennik, wręcz niewykonalna.
Z tego względu do każdej Państwa inwencji podchodzimy bardzo indywidualnie. Dlatego z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, zaprezentowaniu swoich potrzeb oraz oczekiwań a z pewnością dobierzemy dla Państwa odpowiednią ofertę w równie odpowiedniej cenie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 667 366 332