NASZA OFERTA

Nasze usługi

Nasz sprzęt:

By móc budować podniebny świat oczami Flydron, nasi piloci pracują na najlepszej jakości sprzęcie do lotów bezzałogowych firmy Dji, która jest światowym liderem w dziedzinie dronów. Bo jak pracować to oczywiście z najlepszymi.

Nasze koptery są w pełni profesjonalne i przygotowane na wszelkie warunki pracy. Są to maszyny najwyższej jakości, które dzięki swojej konstrukcji zapewniają najwyższą stabilność lotu. Nasze kamery nagrywają w jakości 4k co daje piękną jakość obrazu. Oczywiście dostępne są również takie opcje jak slow motion czy transmisje na żywo.

Nasi piloci posiadają niezbędne uprawnienia do pilotowania zdalnie sterowanych platform UAV wydanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Wszelkie loty są objęte ubezpieczeniem. Wykonywane są z należytą starannością aby osobom będącym w zasięgu pracy drona a także sama maszyna, nie uległy uszkodzeniu.

Cennik

Stopień trudności a także pomysłowość Państwa projektów jest dla nas bardzo trudna do zamieszczenia w sztywny cennik, wręcz niewykonalna.
Z tego względu do każdej Państwa inwencji podchodzimy bardzo indywidualnie. Dlatego z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, zaprezentowaniu swoich potrzeb oraz oczekiwań a z pewnością dobierzemy dla Państwa odpowiednią ofertę w równie odpowiedniej cenie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 42 2050204