Latając po Górnym Śląsku…

Pamiętacie dawny obraz Górnego Śląska w oczach typowego Polaka? Śląsk kojarzony z czarną ziemią i murami, niekończącymi się hałdami, przepastnymi kopalniami i dużą ilością smogu nad miastem. W tej wizji brakowało tylko kwaśnego deszczu. Na szczęście to już dawno i nieprawda 🙂
Spędziliśmy kolejny weekend w rozjazdach, tym razem gościliśmy na aglomeracji śląskiej. W sumie nawet nie weekend a całkiem niezły tydzień 🙂 Pracowaliśmy wytrwale tworząc dla naszego klienta wirtualną wycieczkę.
Oczywiście w międzyczasie podziwialiśmy, zwiedzaliśmy i kosztowaliśmy regionalnej kuchni. Gościnność mieszkańców Silesii jest nie do opisania. Ten tydzień minął nam jak z bicza strzelił. Ale co najważniejsze projekt czyli wirtualny spacer i panorama 360 odniósł ogromny sukces. Flydron popisał się. Ale to słowem wstępu. Więcej o wirtualnych spacerach napiszemy przy kolejnym poście. Przygotujemy coś ekstra dla Państwa w okresie karnawałowym 🙂

A teraz rozkoszujmy się widokami pięknego spodka i okolic 🙂

p1030770

 

DCIM100MEDIADJI_0232.JPG

 

Poniżej prezentujemy gliwicką Radiostację. Warto zatrzymać się i ją obejrzeć bo to jest jedyna istniejąca, wykonana z drewna, najwyższa tego konstrukcja na świecie. Ma aż 111 m wysokości. Jest imponująca!

 

wieza

Ten czas który spędziliśmy na Śląsku z dala od codziennego otoczenia oraz tych samych osób uświadomił nam jak bardzo istotne jest wsparcie drugiej nam bliskiej osoby. Mimo, że my byliśmy z dala od naszego otoczenia życie toczyło się dalej i problemy niestety nadal dawały o sobie znać. Ale jakby nie było źle,to będzie dobrze, bo mamy siebie:) swoje pasje i marzenia:) oraz was naszych fanów i czytelników:)

Pozdrawiamy,
Zespół Flydron

Dodaj komentarz