KONCERTY, EVENTY, TELEDYSKI

KONCERTY, EVENTY, TELEDYSKI

Wydarzeniami najtrudniejszymi do udokumentowania są zwykle imprezy masowe, różne widowiska artystyczne, koncerty mniejsze lub większe, także eventy biznesowe.

We Flydron lubimy jednak takie wyzwania. Wysoko zawieszona poprzeczka to dla nas codzienność, a wręcz rutyna. Tam, gdzie inni drapią się po głowie, my rozkładamy sprzęt. Bo to właśnie dzięki nowoczesnym kamerom, aparatom, innowacyjnym dronom, w jakie jesteśmy wyposażeni, a do tego dzięki naszemu profesjonalizmowi, pomysłowości i wiedzy technicznej możemy sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziesz uczestnictwo i tym samym dokumentowanie całego wydarzenia od A do Z. Bierzemy udział w koncertach, małych, lokalnych lub większych imprezach artystycznych. Każde z tych wydarzeń zasługuje na fachową i efektowną relację. Wykonujemy również krótkie migawki z tego rodzaju eventów składające się na ciekawe i przyciągające spoty reklamowe.

Bardzo często i bardzo chętnie uczestniczymy także w rozlicznych eventach biznesowych. Możemy je nagrywać, montować krótkie z nich filmiki, ale to nie wszystko. Nasze drony często na tego rodzaju eventach wykorzystywane są jako „latające reklamy sponsora”. Istnieje możliwość podwieszenie do nich dowolnego baneru z logiem firmy, co także jest bardzo skuteczną i cenioną formą reklamy.

Wykorzystujemy drony w najlepszy możliwy sposób. Profesjonalne ujęcia z lotu ptaka pozwalają na zmianę perspektywy, na uchwycenie rozmiarów wydarzenia, na stworzenie jeszcze bardziej efektownej relacji. Takie ujęcia o wiele lepiej sprawdzają się w przypadku imprez masowych niż tradycyjnie kręcone filmy „z ziemi”. Dzięki nim można uchwycić dynamikę wydarzenia.

Nasz nowoczesny sprzęt pozwala również na współudział w produkcji teledysków i spotów reklamowych. Efekty naszej pracy, nasza kreatywność i profesjonalizm zadowalają wielu artystów z przeróżnych branż.
Bardzo chętnie bierzemy udział w licznych imprezach masowych, z największą przyjemnością je dokumentujemy i z ogromną satysfakcją dzielimy się efektami swojej pracy.