Kochać swoją pracę….

Życie..długa skomplikowana gra, w której praca stanowi jej istotną część. Więc skoro stanowi ona tak dużą część naszego czasu to powinna być ona zajęciem przez nas lubianym. Nieskromnie mówiąc a nawet pisząc MY KOCHAMY SWOJA PRACĘ i ogromnie cenimy ludzi z pasją.

Każdy nasz weekend jest dokładnie zaplanowany, wykorzystując każdą wolną przestrzeń by móc latać naszymi dronami 🙂 w ostatni weekend września ekipa Flydrona zawitała w piękne, duchowe miejsce. Bo nie samą pracą człowiek żyje chcieliśmy na chwilę się zatrzymać, złapać oddech i poczuć Ducha…Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, cudowne miejsce w którym naprawdę można poczuć obecność Ducha Świętego. Szczerze polecamy i załączamy link by móc coś więcej przeczytać o tym miejscu: http://www.obory.com.pl. Oddając się uczcie duchowej udało się nam się wykonać kilka pięknych ujęć z lotu ptaka. Obory to miejsce wielu malowniczych mniejszych i większych jezior, które zachęcają do kąpieli swoją czystą wodą. Szczególnie w tak piękną pogodę jaka miała miejsce podczas naszej wędrówki. My to mamy szczęście 🙂 Pogodę mieliśmy jak na zamówienie, która skłoniła nawet jednego z ekipy do zanurzenia się nieco głębiej w jeziorze, ale tego już nie będziemy publicznie udostępniać 🙂 Musi wystarczyć Państwu wyobraźnia 🙂

DCIM100MEDIADJI_0096.JPG

DCIM100MEDIADJI_0091.JPG

Natomiast już w drodze powrotnej mogliśmy puścić wodzę naszej fantazji i dosięgnąć do sterów naszych kopterów 🙂 Naszym przystankiem była tama we Włocławku. Piękne miejsce, w sumie niezwykle kluczowe dla naszej historii. Mieliśmy okazję podziwiać piękny zachód słońca na którym tle dumnie stał krzyż ku czci pamięci ks. Jerzego Popiełuszki. Oczywiście tama i Wisła jest równie imponująca. Poniżej zamieszczamy kilka ujęć.

DCIM100MEDIADJI_0113.JPG

????????????????????????????????????

Trzeba walczyć o swoje marzenia, najlepszą prace, realizować swoje hobby, sięgać po to co najlepsze. Nie można przestawać marzyć, kochać bo właśnie to tworzy nasz świat, nasze życie. Trzeba wsłuchać się w swoje Ja…w swoje serce. Odrzucić swoje zahamowania i czerpać z życia pełnymi garściami. To nasza dewiza dlatego pewnie JESTEŚMY TAM GDZIE INNYCH WZROK NIE SIĘGA. Nie bójcie się marzyć i korzystać z życia:)

DCIM100MEDIADJI_0117.JPG

My wam gwarantujemy zrealizujemy nasze wszystkie projekty, plany i marzenia. Nie zawahamy się przed niczym by uchwycić ten jeden najważniejsze kadr 🙂 i czuć że naprawdę żyjemy!!

Pozdrawiamy

Zespół Flydron

Dodaj komentarz