FILMOWANIE DRONEM

FILMOWANIE DRONEM

Dron, czyli bezzałogowy statek powietrzny, początkowo był używany tylko w wojsku, jednak jak to z wieloma technologiami wojskowymi bywa, bardzo szybko jednak okazało się, że drony jak najbardziej można wykorzystywać także w życiu cywilnym. Oferujemy państwu niezwykłe fotografie i nagrania tworzone przy wykorzystaniu dronów. Dzięki filmowaniu z powietrza możemy pokazać to, co do tej pory było dla kamery niedostępne.

Nasze filmy kręcone z powietrza mają szerokie zastosowanie. Oto kilka przykładów.

Filmowanie dronem dla telewizji. Filmowanie z powietrza daje zupełnie inną perspektywę na demonstracje, marsze, koncerty i festiwale czy inne masowe imprezy. Pokazuje na przykład liczbę uczestników i rozmach całego wydarzenia. Jest też znakomitym kontrapunktem do ujęć z bliska nagrywanych przez kamerzystów pracujących z tradycyjną kamerą. Proponujemy pełną obróbkę materiałów nakręconych w powietrzu, możemy też przekazać surowy materiał, który wykorzystują Państwo we własnym montażu.

Filmowanie dronem dla branży reklamowej. Dynamiczne ujęcia z powietrza sprawiają, że materiał nabiera nowoczesnego charakteru. Szczególnie sceny zbiorowe dobrze wypadają na zdjęciach i filmach wykonywanych przy wykorzystaniu drona.