Comfort Life – nowe oblicze Domu Seniora

My „Młodzi Bogowie” jak to pięknie ujęto w jednej z reklam telewizyjnych, nie planujemy naszej starości. Zasadniczo aktualnie panujący pęd życia nawet nam zbyt mocno na to nie pozwala. Sytuacja zaczyna dawać bardziej do myślenia w momencie, gdy starość bądź choroba dotyka nas lub naszych najbliższych. A niestety prędzej czy później dosięgnie każdego z nas.
I właśnie na ten etapie życie pojawiają się takie miejsca jak Comfort Life. Z ogromną przyjemnością chcemy wam zaprezentować nasz najnowszy projekt tj. film marketingowy ekskluzywnego Domu Seniora w Ujeździe „ Comfort Life”. Jest to wyjątkowe miejsce na co wskazuje już nazwa. Pensjonariusz ma się tam czuć jak w hotelu o wysokim standardzie, z pełnymi mediami. Powstający Dom Seniora będzie łączył codzienną opiekę medyczną z rehabilitacją i komfortowym wypoczynkiem – stąd nazwa Comfort Life. Pragniemy by nasi Seniorzy czuli się jak na wakacjach, a nie jak w szpitalu – podkreślają właściciele Comfort Life. Seniorzy będą mogli korzystać z niespotykanych w innych obiektach atrakcji takich jak: kąpiele SPA, projekcje filmowe, siłownia, bilard, fontanna czekoladowa czy możliwość uprawiania roślin w ogródku i szklarni. Równie bogata będzie oferta zabiegów rehabilitacyjnych.
Mieliśmy okazję wzdłuż i wszerz zwiedzić obiekt podczas przygotowań do nagrań i możemy śmiało powiedzieć, że każdy pensjonariusz z pewnością poczuję się tam komfortowo. Właściciele obiektu to młodzi ludzie, otwarci na wszelkie sugestie swoich gości dlatego możemy liczyć tam na elastyczne podejście do klienta.
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.comfortlife.com.pl oraz kontaktu telefonicznego z Dyrektorem finansowym Damianem Cyran – tel. 608-412-974 lub Dyrektor placówki lek. med. Jolantą Kręcką – tel. 734-734-718.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu marketingowego obiektu Comfort Life w Ujeździe

Dodaj komentarz