Bo warto poznać coś więcej niż tylko nazwę….

Witamy serdecznie w świecie Flydron, w świecie w którym jesteśmy tam gdzie innych wzrok nie sięga. Taak…:) trzeba przyznać, że stworzyliśmy niezłe hasło 🙂 Ale czy firma to tylko nazwa, hasła marketingowe i księgowość? Oczywiście, że nie! Dlatego właśnie powstał ten blog. Chcemy by nasz klient nas znał bliżej, widział w nas więcej niż tylko krótki lot dronem i podpisaną umowę.

Jesteśmy rodziną, nasze koptery są z nami wszędzie, pokonujemy setki kilometrów dlatego wszystko to tu pokażemy. Poznacie bliżej nas, nasze dzieci i nasze otoczenie. Bywa bardzo zabawnie a czasem nostalgicznie. Miło nam powitać na naszym blogu nie tylko naszych byłych, obecnych a także przyszłych klientów ale również tych Państwa, których może zainteresuje nasza pisanina i doda uśmiechu w szary dzień, a także przybliży wam tematykę lotów bezzałogowych.

Jak moglibyśmy zapomnieć…należało by przybliżyć ciut profil naszej firmy..No cóż już z nazwy można wywnioskować, że zajmujemy się dronami a dokładniej zdjęciami i filmami z lotu ptaka. I musimy przyznać, że robimy to naprawdę profesjonalnie. Z każdym nowym wpisem zaprezentujemy ciutkę naszych możliwości w skromnym zdjęciu lub króciutkim klipie.

nasz-dron-mniejszy

 

 

Niektóre pomysły rodzą się w bólach inne same przychodzą ale jedno wiadomo, NAPEWNO WARTO! Bo zadowolenie naszego klienta to klucz do naszego sukcesu a bynajmniej ogromna radość dla Flydrona. Mamy 100 tysięcy pomysłów, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji dzień i w nocy dlatego serdecznie zapraszam do kontaktu z nami, nawet o nieludzkiej porze 🙂

Więc jak na wstęp już całkiem sporo o Nas wiecie 🙂 z każdym słowem z ogromną pasją, będziemy przybliżać Państwu Nas i naszą firmę i mam nadzieje, że sprawi to wam taką samą frajdę jak nam 🙂 Zapraszamy również do zapoznania się z naszym profilem facebook, instagramem oraz naszą stroną internetową flydron.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Flydron

Dodaj komentarz